Fein MultiMaster MM 700 Max
Fein MultiMaster MM 700 Max

Nejlepší a nejvýkonější oscilační Fein MultiTool pro nejrychlejší postup práce při stavbě a renovaci k řezání dřeva, kovu, plastů, k oddělování dlaždic, řezání silikonových spár a koberců, odstraňování zbytků lepidla a lepidla na dlaždice. Nové označení MultiMaster MM 700 nahrazuje předchozí verzi SuperCut FSC 500 Více
Výrobce: Fein Kód produktu: P00052
8 899 Kč
s DPH
- Antivibrační systém: trvale bezpečná a příjemná práce díky nízkým vibracím a vynikajícímu tlumení hluku.
- Upnutí nástroje Starlock Max: rychlejší postup práce a vyšší přesnost díky 100 % přenosu síly beze ztrát.
- QuickIN: výměna nástroje za méně než 3 sekundy díky patentovanému rychloupínacímu systému FEIN bez použití nářadí.
- Díky upnutí nástroje StarlockMax máte přístup k cca 180 dílům příslušenství FEIN výkonnostních tříd Starlock, StarlockPlus a StarlockMax.
- 450W vysoce výkonný motor FEIN: vysoce výkonný motor s ochranou proti přetížení a trvalému namáhání s vysokým podílem mědi pro maximální rychlost řezu a nejrychlejší postup práce.
- Tachogenerátor: konstantní otáčky i při zátěži a plynulá elektronická regulace otáček.
- Kovové převody: vysoká schopnost zatížení a maximální životnost, jelikož části převodovky jsou vyrobeny z kovu.
- Mechanické rozhraní: pro stacionární provoz v držáku stolního nebo vrtacího stojanu nebo k připevnění hloubkového dorazu.
- Průmyslový kabel: velký akční rádius díky 5metrovému gumovému kabelu s jemným vodičovým jádrem průmyslové kvality.
Obsah balení Fein MultiMaster MM 700:
- 1 pilový list E-Cut Univerzal (44 mm)
- 1 umělohmotný kufřík na nářadí
Technické udaje Fein MultiMaster MM 700::
jmenovitý příkon
|
450 W
|
využitelný výkon
|
250 W
|
rozkmit | 2x 2° |
kmitání
|
10 000-19 500 1/min
|
kabel se zástrčkou
|
5 m
|
hmotnost dle EPTA
|
1,6 kg
|
upnutí nástroje
|
StarlockMax
|